Zainteresowanie zarówno kryptowalutami, jak i technologią blockchain już w obecnej chwili bije wszelkie rekordy popularności, a i tak nadal rośnie. Niestety jednak wiedza na ich temat jest ciągle stosunkowo niewielka u zdecydowanej większości ludzi, chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z alternatywnymi środkami pieniężnymi.

Koncentrują oni uwagę przede wszystkim na najszybszych metodach pozyskania środków. W poniższej instrukcji znajdziesz informacje o tym jak przyśpieszyć transakcje zakupu kryptowalut z wykorzystaniem giełd i kantorów bez weryfikacji konta dowodu czy rachunku za prąd.

Weryfikacja w giełdzie kryptowalut

Oczywistym jest, że czas to pieniądz, ale mimo wszystko nadal trzeba pamiętać o tym, że zachowanie anonimowości w Internecie nadal potrafi być sporym wyzwaniem, z racji tego, że stale istnieje ryzyko narażenia na inwigilację oraz śledzenie wszystkich naszych ruchów przez przeróżne organizacje, firmy czy też urzędy gromadzące dane osobowe, by wykorzystać je później do własnych zamiarów lub też najzwyczajniej odsprzedać np. bankom czy agencjom marketingowym w postaci baz klientów.

Zainwestuj w Kryptowaluty na najpopularniejszej Giełdzie w Polsce
Załóż konto i zacznij inwestować!

Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku rynku kryptowalut, więc jeśli bardzo zależy Ci na tym, aby uchronić się przed zbyt nachalnym podglądaczem i niepożądanym analitykiem należy zawczasu zadbać, by twoje działania pozostały widoczne tylko i wyłącznie dla ciebie, przynajmniej w stopniu, na który możesz mieć realny wpływ.

Nie należy się jednak oszukiwać – znaczna większość początkujących inwestorów zwykle wybiera najprostsze wejście na rynek kryptowalut za pośrednictwem giełdy, czy inwestycji w nie. Niestety jednak, tego rodzaju działania są doskonale widoczne dla analityków zbierających dane, zaś bardzo wiele giełd wymaga zweryfikowania potencjalnego użytkownika, poprzez chociażby wysłanie skanu dowodu osobistego.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji?

W Internecie jednak nie brakuje miejsc, w których możemy kupić lub sprzedać kryptowaluty bez weryfikacji konta, natomiast sama weryfikacja oferuje tylko nieco większe możliwości, jak chociażby zwiększenie limitu transakcji. Poniżej znajdziesz krótką listę z przykładami giełd, bez konieczności weryfikowania konta, notowanych na CoinMarketCap:

  • Binance.com – giełda pochodząca z Chin, jednak mogąca pochwalić się wysokim miejscem w rankingu giełd (2 pozycja na podium). Po rejestracji należy tylko potwierdzić adres email i od razu po jego potwierdzeniu możemy cieszyć się pełnym dostępem.
  • Kucoin.com – również chińska giełda – rejestracja i korzystanie z platformy jest anonimowe, gdyż odbywa się bez konieczności potwierdzenia swoich danych osobowych. Ogromną zaletą giełdy są niskie prowizje, stąd też stale rosnąca jej popularność.
  • Mercatox.com – platforma oferuje dostęp do naprawdę dużej ilości kryptowalut, co prawda mieści się w końcówce rankingu, niemniej każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • Cryptopia.co.nz
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.