Obecnie żyjemy w czasach bardzo rozwiniętych technologicznie, co wpływa na to, że coraz rzadziej w naszym życiu mamy styczność z gotówką. Bardzo ważne zaczęły być cyferki na naszych kontach itp…

Kryptowaluty – jak zacząć?

Także ostatnio bardzo popularne stało się inwestowanie, dzięki któremu możemy bardzo dużo zyskać lub stracić wszystko! Od kilku miesięcy niespotykanie wysoką popularnością cieszą się kryptowaluty.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kryptowalut, których wartość waha się od kilku groszy do kilkudziesięciu tysięcy! Taki rodzaj waluty jest bardzo popularny, ponieważ coraz więcej firm decyduje się na akceptowanie płatności w np. bitcoinach (najpopularniejsza kryptowaluta). Dodatkowo warto wspomnieć, że kryptowaluty są uznawane przez wiele państwa praktycznie w każdym regionie świata.

Zainwestuj w Kryptowaluty na najpopularniejszej Giełdzie w Polsce
Załóż konto i zacznij inwestować!

Natomiast jak zdobyć takie kryptowaluty? Więc dostępne są dwa rodzaje nabycia tego rodzaju walut. Najprostszym sposobem by pozyskać kryptowalute jest kupienie jej. Obecnie na rynku jest wiele różnorodnych giełd walutowych, na których jesteśmy w stanie zakupić kryptowaluty za pomocą przelewu bankowego przy przelewu z PayPala. Obecnie w Polsce największą popularnością cieszy się giełda BitBay, na której możemy zakupić wiele najpopularniejszych walut np. Bitcoin czy LISK.

Drugą metodą, aby nabyć kryptowaluty jest możliwość wykopania ich na naszych telefonach, komputerach bądź „koparkach”. Jednak ta opcja zalecana jest dla osób bardziej obeznanych w temacie kryptowalut.

Bitbay – jak zacząć?

Wiele osób zainteresowanych kupnem takiej waluty zastanawia się nad tematem BitBay – Jak zacząć? Na początku powinniśmy wejść na stronę BitBay i kliknąć przycisk rejestracja.

Zainwestuj w Kryptowaluty na najpopularniejszej Giełdzie w Polsce
Załóż konto i zacznij inwestować!

Po kliknięciu „Rejestracja” pojawi nam się formularz, w którym wpisujemy nasz adres mailowy (przyjdzie mail do weryfikacji), natomiast dalej zauważymy pole do wypełnienia loginu, hasła oraz kodu bezpieczeństwa, który będzie nam potrzebny do weryfikacji konta.

Po wypełnieni tych pól pojawi nam się kolejny formularz, w którym musimy podać nasze dane personalne takie jak imię, nazwisko czy adres zamieszkania. Po wypełnieniu tego formularza jesteśmy zmuszeni do wysłania skanu dowodu osobistego oraz dowolnego rachunku, który potwierdzi nasz adres zamieszkania. Najczęściej taka weryfikacja może zająć od paru minut do nawet parunastu godzin.

Po takiej rejestracji wystarczy, że przejdziemy do zakładki „Portfele” wybierzemy interesującą nam walutę i zasilimy nasze konto odpowiednią ilością gotówki. Obecnie akceptowane są płatności w PLN, USD, EUR oraz inne kryptowaluty.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.