Online wallet (portfele przeglądarkowe)

Czasy, w jakich dano nam żyć bez wątpienia są czasami najbardziej rozwiniętymi technologicznie. Przez taki rozwój technologii coraz rzadziej spotykamy się z gotówką, ponieważ bardzo istotne na rynku są po prostu cyferki w banku. Szacuje się, że gotówka, to jedynie kilkadziesiąt procent wszystkich obecnych pieniędzy na świecie.

Natomiast z tych bankowych cyferek najbardziej popularne stają się kryptowaluty. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo duża liczba takich walut online, których cena jest bardzo różnorodna. Na rynku możemy nabyć niektóre kryptowaluty za zaledwie kilka groszy, natomiast niektóre, takie jak choćby Bitcoin, to musimy wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych by jedną taką walutę zakupić.

Oczywiście zakup kryptowaluty nie jest jedyną opcją, aby nabyć taką walutę online. Jeśli posiadamy dobry komputer bądź „koparkę”, to możemy wykopać kilka takich kryptowalut.

Gdzie trzymać kryptowaluty?

Natomiast jeśli pragniemy przechowywać takie kryptowaluty, to musimy wyposażyć się w jakiś portfel. Obecnie na rynku jest wiele darmowych jak i płatnych portfeli internetowych, na których możemy trzymać nasze krypto. Natomiast jeśli ma się mały zasób tych walut, to warto zainteresować się tematem Online Wallet, Mobile Wallet czy Deskopt Wallet.

Taki portfel Online Wallet, to polega na tym, że nasze waluty trzymamy w internecie na darmowej stronie. Natomiast taka opcja jest polecana wyłącznie dla osób z niewielką ilością krypto, ponieważ takie portfele mają bardzo małe zabezpieczenia, więc nasze waluty nie będą tam za bardzo bezpieczne.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.