Mycelium

 Na początku chcielibyśmy wytłumaczyć państwu rodzaj portfela Mycelium. Nasz portfel jest „portfelem mobilnym” czyli nasz kapitał w postaci prostej aplikacji na telefon lub tablet. To świetne rozwiązanie dla osób, które są zwolennikami płatności w bitcoinach. Przenośny portfel w twoim telefonie pozwala na niezależność, dokonywanie transakcji w sklepach, restauracjach itp. poprzez szybkie i niezawodne zeskanowanie kodu QR. Poziom bezpieczeństwa należy określić jako nie najgorszy, lecz nie są rekomendowane do przechowywania większej sumy różnych kryptowalut.

Mycelium Bitcoin Wallet

Mycelium Bitcoin Wallet to mobilny portfel bitcoin łączący w sobie najprostszą obsługę z bezpieczeństwem i szybkością działania. Portfel lekki oraz deterministyczny (zawsze jest możliwość odtworzenia portfela z kopii zapasowej).

Portfel ten posiada opcje takie jak:

  • Wbudowane kupowanie i sprzedaż bitcoinów
  • Opcja portfela obserwującego (bez klucza prywatnego)
  • Opcja pracy offline
  • Wiele portfeli generowanych z jednego super klucza
  • Kopie zapasowe

Za pomocą portfela Bitcoin Mycelium możesz wysyłać i odbierać Bitcoiny w każdej chwili za pomocą telefonu komórkowego. Niezrównany system przechowywania na serwerach pozwala w 100% zabezpieczyć środki, dopóki nie będziesz gotowy do ich wydania.

Recenzje tego portfela mogą są bardzo dobre, i portfel Mycelium może się nimi przechwalać ponieważ, około 90% recenzji portfela jest pozytywna i zachęca do dalszego korzystania.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.