Bitmarket – giełda kryptowalut

Bitmarket – to giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku w Polsce. Wielu trade`erów stawiało swoje pierwsze kroki dzięki niej w świecie kryptowalut. Po czasie pojawili się tam również HODL`erzy i inwestorzy.

Bitmarket – rejestracja

Również z biegiem czasu ta giełda zaczęła rosnąć. Do dobrze każdemu znanego bitcoina dołączały takie kryptowaluty jak litecoin (LTC), bitcoin cash (BCC), bitcoin gold (BTG) , ripple (XRP) a także ostatnio od dawna znane ethereum (ETH).

Dzięki prostemu interfejsowi jest często polecana jako pierwsza kryptogiełda dla nowicjuszy, którzy chcą zacząć swoją przygodę w tym świecie.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!

A dokładniej, aby tam się zarejestrować i korzystać z niej w pełni wystarczy wpisać standard jak login i hasło, swoje dane (uproszczone, czyli adres). Na podany adres przyjdzie pocztą kod potrzebny do wypłat środków (waluty fiducjarnej i kryptowalut) i gotowe. Można wtedy śmiało z niej korzystać.

Czyli jak widać giełda Bitmarket ma bardzo proste i skuteczne zabezpieczenia przed kradzieżą kapitału w sposób „zewnętrzny” (na przykład phishing). Gwarantuje to m.in. fizyczne wysłanie kodu weryfikacyjnego co nie jest częstą praktyką.

Bitmarket miał bardzo dobre warunki do rozwoju w Polsce jednak w 2017 roku sytuacja się niesamowicie utrudniła.

Dlatego giełda w trosce o środki jakie użytkownicy na nią przelali i anonimowość operacji jakich dokonywali przez lata przez niestabilność prawa skarbowego w państwie polskim natychmiast przeniosła się na Seszele. Gwarantuje to użytkownikom całkowitą anonimowość w świecie krypto.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.