Odpowiedź na to pytanie powinna być prosta – kup Bitcoiny i sprzedaj je kiedy są więcej warte. Istnieje jednak kilka bardzo przydatnych rad jak się za to zabrać i tak naprawdę to najważniejsze – jak zarabiać na giełdach takich jak Bitbay.

Bitbay – jak zarabiać?

Najprostszym sposobem jest jej kupno w odpowiednim momencie na giełdzie. Warto wtedy być na bieżąco z kursami i aktualnymi wydarzeniami gospodarczymi oraz politycznymi, a także śledzić różne social media ale najlepiej grupy na Facebook’u na temat Bitcoina, na przykład fanpage BitBaya lub aktualności, by znaleźć idealny moment, na zakup waluty po najkorzystniejszym dla nas kursie.

Zainwestuj w Kryptowaluty na najpopularniejszej Giełdzie w Polsce
Załóż konto i zacznij inwestować!

Innym sposobem jest rozliczanie jakiejś transakcji w Bitcoinach. Może to być na przykład sprzedaż oferowanego przez BitBay usługi, za którą należność przyjmiemy właśnie w BitCoinach czyli monetach.

Giełda Bitbay oferuje również prowizję za program partnerski. Za każda transakcje, wykonane przez osobę zarejestrowaną z Twojego reflinku (polecenia) otrzymujesz około 20% prowizji w walucie, w której transakcja była zrealizowana czyli np. omawianym przez nas BitCoinie.

Do niedawna można było „pożyczyć” własny sprzęt komputerowy, w celu udostępnienia naszej karty graficznej czyli mocy obliczeniowej sieci. Niestety w tym momencie, trzeba być profesjonalistą oraz mieć naprawdę dużą wiedzę jak to robić, a zwyczajny komputer już nie wystarczy. Potocznie powinno się to nazywać “górnictwem”, a sprzęt “koparką bitcoina” ze względu na „pożyczanie” mocy, która pomaga w rozwiązywania zróżnicowanych skomplikowanych równań kryptograficznych, które są odpowiedzialne między innymi za bezpieczne i zaszyfrowane przelewanie pieniędzy.

Są to inwestycje bardzo wysokie na poziomie około 45 tysięcy złotych w sam sprzęt. Istnieją również rozwiązania w internecie, w których za abonament, możemy wypożyczyć taki sprzęt, ale ta metoda jest odradzana osobom początkującym.

Zainwestuj w Kryptowaluty na najpopularniejszej Giełdzie w Polsce
Załóż konto i zacznij inwestować!

Długoterminowa własność Bitcoin

Patrz długoterminowo i zarabiaj w Bitbay. Bitcoiny pojawiły się na rynku na początku 2009 roku. Wtedy za tylko 1 dolara można było otrzymać pomiędzy 700, lub 1600 monet. W maju roku 2010 doszło do pierwszej transakcji z użyciem Bitcoina. Za 10 000 BitCoinów (wtedy około 30 dolarów) zakupiono wtedy dwie pizze. W październiku roku 2017 wartość tej cyfrowej monety osiągnęła aż 20 000 złotych.

Warto więc śledzić tendencję do wzrastania wartości Bitcoina, by móc zawsze świadomie decydować o sprzedaży lub zatrzymaniu naszych BitCoinów.

Spekulacja na giełdzie

Jest to prawdopodobnie najszybszy i najlepszy sposób na zarobek przy użyciu owej waluty. Podobnie jak na giełdzie, handel waluty wymaga kupowania po niższych kosztach i sprzedaży w przypadku wyskoku ceny. Aby rozpocząć handel, trzeba oczywiście założyć swoje konto na giełdzie, a następnie wpłacić na nie fundusze. Po założeniu konta możesz zawsze za łatwością monitorować rynek handlu w swoim panelu. Warto zawsze pamiętać, że w przypadku kryptowalut wszystkie transakcje są jawne lub anonimowe.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.