Exmo – giełda kryptowalut

Giełda Exmo jest angielską giełdą kryptowalut powstałą w 2014 roku. Umożliwia ona handel kilkunastoma kryptowalutami, w tym najpopularniejszymi, jak Bitcoin, Litecoin czy Dash.

Exmo – rejestracja

Handel ten odbywać się może w korelacji z walutami fiducjarnymi (nie posiadającymi pokrycia w dobrach materialnych), co powoduje, iż w ofercie giełdy odnaleźć można ponad 50 par walutowych. Platforma oferuje więc sprzedaż, kupno i wymianę kryptowalut oraz pieniędzy fiducjarnych.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!

Exmo posiada dwa tryby handlu. Pierwszym z nich jest Tryb Wymiany – przeznaczony dla inwestorów początkujących, którzy nie posiadają wiedzy na temat wszystkich aspektów giełdy, a także dla osób, które chciałyby wyłącznie zainwestować w daną kryptowalutę. W trybie tym nie ma jednak stałego kursu wymiany i zależny jest on od zleceń, jakie składane są przez inwestorów w drugim z trybów. Drugim trybem jest z kolei Tryb Handlu.

Exmo – informacje

Przeznaczony jest on dla takich inwestorów, którzy posiadają już doświadczenie z podobnymi giełdami, są zainteresowani aktywnym inwestowaniem i bardziej zaawansowanymi narzędziami. Od transakcji pobierana jest także prowizja w wysokości 0,2% zakupionych aktywów. Prowizja ta pobierana jest po zamknięciu danej transakcji, składać i anulować zlecenia można więc bez żadnych opłat.

Inwestowanie na giełdzie jest również bardzo bezpieczne. Platforma posiada zabezpieczenia kont w postaci dwustopniowego uwierzytelnienia, dzięki czemu ochrona wzrasta. Exmo zaleca też korzystanie z Google Authenticator, który generując unikalny klucz, zmniejsza ryzyko wycieku informacji.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.