Armory

 Portfel kryptowalut Armory jest portfelem na komputerze czyli inaczej „Deskop Wallet”. Jest jedną z najbezpieczniejszych opcji przechowywania środków. Desktop wallet – to aplikacja, którą musimy pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Portfele te dzielą się na lekkie z pełnymi. Lekkie to te które, w których łańcuch bloków (block chain) jest przetrzymywany na serwerach zewnętrznych, charakteryzuje się szybkością i dostępnością. Pełne w odmianie ściągają na komputer cały łańcuch bloków co powoduje wiele dłuższy czas synchronizacji oraz zwiększone potrzeby dyskowe.

O portfelu

Portfel Armory jest to portfel z zaawansowanymi możliwościami przez które możemy z łatwością zarządzać naszym kapitałem, który ma przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo. Może być za trudny dla początkującego z portfelami kryptowalut ze względu na masę opcji. Armory również korzysta z pełnej kopii blockchaina. Oznacza to, że użytkownicy nigdy nie muszą ufać zespołowi supportu i mogą go używać z protokołem Glacier. Użytkownicy posiadają dostęp do wielu zaszyfrowanych portfeli Bitcoin oraz stałych jednorazowych „kopii zapasowych”.

Przechowywanie na serwerach bitcoin, to system do bezpiecznego przechowywania Bitcoinów na całkowicie niedostępnym komputerze off-line. Zespół supportu ma ogromne doświadczenie w kryptografii oraz ceremoniach związanych z kluczem prywatnym. Na przykład wspópraca z firmą Verisign przy opracowywaniu innowacyjnej specyfikacji weryfikacji tożsamości w celu ustanowienia mocnego zaufania w Internecie. Armory stara się stale ulepszać jeden z najlepszych portfel Bitcoin z nowymi funkcjami bezpieczeństwa.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.