Livecoin – giełda kryptowalut

Livecoin to nowoczesna, bezpieczna platforma transakcyjna umożliwiająca dostęp do rynków giełdowych kryptowaluty za pomocą bardzo prostego interfejsu i niskich opłat transakcyjnych.

Livecoin – informacje i rejestracja

Interfejs API jest łatwy w użyciu i jest dostarczany wraz z instrukcją obsługi. Usługa pomocy komunikuje się w języku rosyjskim, angielskim i chińskim, a odpowiedzi na pytania klientów są dostępne 7 dni w tygodniu w godzinach pracy (UTC + 3).

Livecoin działa na rynku dosyć długo. Serwis został uruchomiony w 2013 roku. Przedsiębiorstwo Delta E-Commerce Ltd. ma siedzibę w Londynie, mimo że najważniejszym rynkiem na którym działa firma jest Rosja.

Giełda Livecoin jednak jest wykorzystywana w wielu strefach, głównie z powodu wielu zalet i możliwości. Obecnym głównym udziałowcem jest przedsiębiorstwo Red Velvet Investments Ltd. z siedzibą w Belize (raj podatkowy).

Livecoin Exchange to usługa na sprzedaż i zakup kryptowaluta dla cryptocurrecncy i dla pieniędzy z wielu różnych narzędzi handlowych; handel i arbitraż są również dostępne i dozwolone.

Klienci mogą wymieniać, kupować, sprzedawać, korzystać z wahań kursów i generować zyski – tak samo jak na tradycyjnych giełdach.

Poza tym mają do czynienia z nowym rodzajem pieniędzy – krypto-walutą, która daje więcej pola manewru i większy potencjalny zysk.

Livecoin Exchange jest uniwersalny – zapewnia intuicyjny, prosty interfejs dla początkujących i szereg ulepszonych funkcji dla bardziej doświadczonych handlowców,
zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat rynków.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.