Inpay – giełda kryptowalut

InPay jest serwisem, który oferuje sprzedaż i kupno różnorodnych krypotwalut (BTC, LTC, BCH) w nieskomplikowany sposób (poprzez łatwe w obsłudze menu widoczne od razu po wczytaniu się strony) na witrynie internetowej: inpay.pl

Inpay – informacje i rejestracja

Dostępny jest również kurs wartości BitCoina oraz porównanie ofert, które również jest zauważalne po odwiedzeniu strony internetowej reprezentującą giełdę kryptowalut, ale i również kalkulator głębokości rynku kryptowalut.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!

Do dokonania zakupu i jakiegokolwiek obrotu kryptowalutami potrzebny jest nam portfel internetowy, jeżeli takie nie posiadamy możemy wybrać jeden z sugerowanych przez InPay. Giełda walut Inpay w przejrzysty sposób opisuję jak zakupić np. Bitcoiny czy krypotowalutę Ethereum i jak właściwie wygląda zakup oraz różne przydatne informacje dodatkowe jak np. odnośnie wyższego poziomu prywatności w zakupie kryptowalut w serwisie.

Jeżeli więc zamierzasz kupić lub sprzedać posiadane różnego rodzaju kryptowaluty serwis InPay jest warty zastanowienia się nad skorzystaniem z ich oferty.

W razie problemów czy pytań związanych z funkcjonowaniem serwisu można skontaktować się z supportem przez dostępne widniejące na https://inpay.pl/ dane różnymi drogami:

– telefonicznie (numer: +48 222 302 612)

– email (email: [email protected])

– osobiście (adres: Adres: 20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU)

Inpay posiada również swoją stronę na FB: https://www.facebook.com/inpay.to oraz kanał na serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC04LyfBGX5Vds07lbM90Jnw, a także profil Twitter: https://twitter.com/InPayTo oraz Google+: https://plus.google.com/u/0/+InpayPl

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.