Gatecoin – giełda kryptowalut

Gatecoin to giełda bitcoin i ethereum z siedzibą w Hong Kongu. Założona w lipcu 2013 r. przez byłego inwestora bankowego Aurélien Menant. Gatecoin stała się pierwszą giełdą kryptowalut, która zawierała macierzysty token ethereum, ether (ETH) w sierpniu 2015 r., a od tego czasu specjalizuje się w wystawianiu znaczników ethereum związanych ze zdecentralizowanymi aplikacjami.

Gatecoin – rejestracja i informacje

Gatecoin jest jedyną firmą technologiczną bitcoin, która jest inkubowana przez Hongkong Science and Technology Parks Corporation, statutowy organ rządu Hongkongu. Gatecoin jest również inkubowany przez park biznesowy Tuspark w Nanjing.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!

Gatecoin dołączył do programu akceleratora SuperCharger FinTech sponsorowanego przez Baidu i Standard Chartered w styczniu 2016 r. W październiku 2017 r. Coindash zawarł umowę partnerską ICO z Gatecoin.

Stosuje zasady ścisłej zgodności z zasadami „know-your-customer” (KYC) i przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) zgodnie z Hongkongiem w sprawie przepisów przeciwdziałających praniu pieniędzy (AMLO) i najlepszymi światowymi praktykami. Utrzymuje bliskie relacje z organami nadzoru i organami ścigania na całym świecie i zobowiązuje się do przestrzegania odpowiednich przepisów i regulacji we wszystkich jurysdykcjach, w których działamy.

Gatecoin był wczesnym zwolennikiem technologii zainspirowanych bitcoinami, jako pierwsza na świecie wymiana list ethereum, ETH (ETH) w sierpniu 2015 r. Był pierwszą giełdą wymieniającą standardowe tokeny ERC20 związane ze zdecentralizowanymi aplikacjami (dappami) na szczycie ethereum, a pierwszy zapewnia bezpośredni udział w wydarzeniach generujących tokeny (TGE) lub początkowych ofertach monet (ICO). W dalszym ciągu wspiera najbardziej obiecujące projekty oparte na blockchain, działając jako globalna brama do zdecentralizowanych aplikacji.

Ponieważ kryptowaluty i żetony blockchain rzucają wyzwanie i przekształcają rynki walutowe i kapitałowe, Gatecoin jest rynkiem łączącym dwie domeny.

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.