Coinbase – giełda kryptowalut

Coinbase to giełda kryptowalut, która jako pierwsza uzyskała zatwierdzenie prawne w USA, co powoduje bardzo mocną kontrolę użytkowników. Jeżeli chcemy rozpocząć korzystanie z giełdy musi podać wiele informacji, które umożliwią identyfikacje.Giełda swoją działalność rozpoczęła w roku 2012, a obecnie swoje usługi oferuje w 32 krajach w tym również w Polsce.

Waluty dostępne w Coinbase

W ramach giełdy mamy do dyspozycji następujące waluty:

Zarejestruj się w najlepszej giełdzie kryptowalut BITBAY
Załóż konto i zacznij inwestować w kryptowaluty!

Nowym fanom BTC rekomenduje się giełdę Coinbase, ponieważ pozwala na szybkie zdobywanie pierwszych bitcoinów. Podkreślić należy, że szerokie partnerstwo bankowe pozwala na dokonywanie transakcji przy pomocy płatności EFT, transferu ACH, SWIFT, SEPA, kart kredytowych oraz PayPal.

Bezpieczeństwo giełdy Coinbase

Giełda korzysta z systemu zabezpieczeń 2-factor authentication. Użytkownik przy każdym logowaniu jest weryfikowany za pomocą wiadomości SMS lub za pomocą aplikacji do weryfikacji. Użytkownik może ustawić funkcję potwierdzenia wypłat kryptowalut za pomocą SMS. Na koncie użytkownik może sprawdzić historie logowań wraz z adresem IP, krajem oraz miastem. Na koncie każdy użytkownik może sprawdzić historie operacji.

Funkcjonaliści giełdy Coinbase

Coinbase pozwala na szybki zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Istnieje także możliwość stworzenia API, co pozwoli na automatyzacje czynności na koncie użytkownika. Giełda umożliwia wykorzystanie protokołu OAuth2, co daje możliwość udostępnienia konta osobom trzecim. Należy zaznaczyć, że odbywa się to bez ujawniania danych, które są niezbędne przy logowaniu.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.